Size bir telefon kadar yakınız
0532 369 82 34
Dil Seçin
tr

Ev Eşyası Depolama

Anasayfa » Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetimiz 1997 yılından beri mevcuttur. Bu işi severek yapıyoruz. Türkiye geneli en iyi depolama alanlarına sahibiz. Bütün İstanbul’u sığdırabilecek kadar depolama alanlarımız mevcut. Ev Eşyası depolama için gerekli olan bütün korunaklı alanlar ve tecrübeye sahibiz. Depolama sadece eşyaların bir yerlerde tutulması demek değildir. Depolama eşyaların hiç bir şekilde hasar ve zarar görmeden garanti altında saklanarak, zamanı geldiğinde teslim edilmesidir. Nakliyat Depolama Süreci hakkında sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama İçin

Öncelikli olarak eşyaların konulduğu alanların kesinlikle toz ve nemden uzak olması gereklidir. Bunun için depo alanlarının yerden yüksekte olması, hava alması ve inşa aşamasındayken gerekli mantolama işlemlerinin yapılması gereklidir. Her hangi bir boş bina ya da alan depolama için kullanılamaz. Firmamızın depo tesisleri birinci kattan başlamaktadır. Sadece toz ve nem koruması değil aynı zamanda havalandırma sistemi de yapılmıştır. Havalandırma sayesinde eşyaların ferahlanması sağlanmaktadır. Eşya Oteli depolama alanlarının tamamı çağımıza ve depolamaya uygun olup son derece moderndir. Özellikle ev eşyası depolama konusunda net ve kesin bir birikime sahibiz. Bu birikim ve güç sayesinde emin olacağınız bir hizmet sunuyoruz.

Ev Eşyası Depo Farkı

Ev eşyaları maddi değerle birlikte manevi değer de taşımaktadır. Bu nedenle depolarken iki katı özen gösterilmelidir. Hem nakliyat hem de depolama sürecinde çok dikkatli olunması gerekli. Dikkatle birlikte depo uygun ve profesyonel olmalıdır. Ayrıca bilindiği gibi bir depo eşyasının sadece depo da kalma süreci değil nakliyat süreci de son derece önemlidir. Nakliyat iki defa olacak: depodan eve ve evden depoya taşınma şeklinde. Bu durumda eşyaların hasar alma olasılığı iki katına çıkacaktır. Bununla birlikte önemli bir konu da eşyalar depolanırken ev eşyaları içerisinde unutulan bazı ürünler koku yapar. Bunun için eşyaların kontrolünün çok iyi yapılması gerekir ve yapılan bu kontroller sonucunda eşyalar depolanır.