Size bir telefon kadar yakınız
0532 465 53 86

İstanbul Eşya Depolama

14.12.2020
229 görüntülenme
İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama Eşya Oteli güvencesi altında. Firmamızın depolama merkezi İstanbul içerisindedir. İstanbul Eşya depolama bizim güvencemiz altındadır. Eşya Oteli ile yapacağınız işlerin tamamı bizim güvencemiz altındadır. Sigortalı ve garantili eşya taşıma ve depolama servislerimizle kendinizi garanti altına alabilirsiniz. İstanbul Eşya Deposu bakımından herkese her zaman hizmete hazırız. Taşıma ve depolama da İstanbul içerisinde bulabileceğiniz en iyi ve en güvenilir şirketiz. Eşyalarınızın deposu Eşya Oteli Güvencesi Altındadır.

İstanbul’da Eşya Depolama Şirketi

Depolama işi bilindiğinin aksine yeni bir sektörü değil. Eşya depolama işi antrepo ve depo işi olarak yaklaşık 100 yıldır mevcut. Bunun nedeni eşyalar yurt dışına çıkmadan önce eşyaların bir yer de tutulması zorunludur. Evrak işlemlerinin yapılabilmesi için öncelikli olarak eşyaların bir yerde tutulması gerekir. Bu nedenle depolama tarihçesi geçmişi büyüktür. Firmamız uluslararası nakliyat hizmeti de verdiği için bu geçmiş birikimini işine yansıtabiliyor. Ev Eşyası Depolama için en iyi ve kurumsal hizmeti size sunacağımızın garantisini veriyoruz. Eşyalarınızın taşınması ambalajlanması ve paketlenmesi konusunda en iyi hizmet garantisi.

Eşya taşıma ve depolama konularında hizmet sunan Eşya Oteli olarak Çavuşoğlu nakliyat garantisi ve güvencesi ile hizmete hazırız. Evden Eve Nakliyat sektörünün en iyi ve köklüsü olarak sizlere hizmet bizim için gururdur. Sağlıklı ve güzel bir hizmet için fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Biz sizlere hizmete hazır olarak bekliyoruz.

Sorunsuz Hizmet Merkezi İstanbul

Eşya oteli taşımacılık ve depolama hizmeti ile eşyalarınızın her türlü garantisini veriyoruz. Sarı alanlarda depoladığımız eşyalarınız için en iyisi bizim için de sizin içinde geçerlidir. Son aşamada eşyalarınızı geri teslim ederken eşyalarınızın kurulumunu yapıyor ve kontrol ettiriyoruz. Herhangi bir hasar ve eksiklik varsa sözleşmenizi teslim etmeden eksik bildirimi ya da hasar bildirimi yapıyorsunuz. Firmamızla yaptığınız nakliyat hizmetleri için de garanti veriyoruz. Eşyaların taşımasını da üstlenince nakliye sırasında oluşacak hasarları da üstleniyoruz. Bu sayede hem taşıma hem de nakliye garantisi vermiş olabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.